Kalkulator kredytowy pozwala szybko obliczyć zdolność kredytową biorąc pod uwagę kilka istotnych parametrów. Są to między innymi zobowiązania, LTV, ilość osób w gospodarstwie domowym, dochody czy źródło uzyskiwania dochodów. Należy pamiętać, że wyniki w kalkulatorze kredytowym mają zawsze charakter poglądowy. 

Szybka symulacja we własnym zaciszu domowym.

Aby uzyskać symulację kredytów wystarczy wypełnić łatwy formularz. Po jego zatwierdzeniu pojawią się wyniki, które zawierają rzeczywistą wysokość odsetek kredytu. Kalkulator kredytowy dodatkowo minimalizuje czas poświęcony na samodzielne przeglądanie ofert banków oraz sprawia, że wszystkie oferty pojawiają się w jednym miejscu.

Jakie rodzaje kredytów obsługuje kalkulator kredytowy?

Kalkulator kredytowy umożliwia szacowanie rat dla każdego rodzaju kredytu. Bez problemu wykona symulację kredytu samochodowego, hipotecznego, gotówkowego czy mieszkaniowego.

Jak kalkulator kredytowy porównuje poszczególne kredyty?

Narzędzie to porównuje oferty produktów w wielu popularnych bankach. Parametry różnią się między sobą na przykład prowizją, RRSO czy oprocentowaniem. Uzyskany wynik można segregować od najmniejszego lub największego oprocentowania, raty, kwoty do spłaty, prowizji lub RRSO. Niebywałym atutem kalkulatora kredytowego jest to, że pomaga uniknąć pułapek marketingowych, które niestety kończą się bardzo często wygórowaną prowizją lub karami umownymi.

Kalkulator kredytowy świetnie sprawdza się w poszukiwaniu najkorzystniejszej oferty kredytowej. Jest bardzo prostym w obsłudze narzędziem, które pozwala w krótkim czasie oszacować zdolność kredytową oraz zorientować się na temat ofert kredytów w najpopularniejszych bankach w Polsce.